TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Sigortalı Nakliyat

Taşınma süreci oldukça stresli ve sorumluluk gerektiren bir süreçtir. Ev veya ofis fark etmeksizin, eşyaların herhangi bir hasar almadan taşınabilmesi için doğru nakliye firmasının seçilmesi gerekmektedir. Bu noktada nakliye işlemini işinin ehli olan kişilerin yapması büyük önem taşımaktadır. Aksi takdirde eşyalarda hasar oluşması yüksek ihtimaldir. Günümüzde nakliye sektörünün gelişmesi ile beraber, taşıma sırasında oluşabilecek hasarların telafisi için Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti verilmektedir. Birçok firma bu hizmeti vermese de Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizi mağdur etmemek adına, mağduriyet doğuran bir durum meydana geldiğinde firmamız bütün zararı üstlenmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Önemli Midir?

Taşınma süreci hem mental açıdan hem de eşyaların güvenliği açısından oldukça zorlayıcı ve riskli bir süreç olabilmektedir. Bu noktada taşınacak olan bireylerin doğru nakliye firmasını seçmeleri ve bu nakliye firmasının çalışanlarının da işinin ehli bireyler olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde eşyaların çalınması, kaybolması, hasar görmesi pek çok durum ile karşılaşılabilmektedir. Bu problemler sonucunda insanların hem maddi hem de manevi açıdan değer verdikleri eşyalar, geri dönüşü olmayacak şekilde zarar görebilmektedirler. Böyle durumlarda, Eskişehir sigortalı nakliyenin önemi daha da iyi anlaşılmaktadır.

Uzun yıllardır nakliye sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak müşterilerimize eşyalarının herhangi bir hasar almadan yeni adreslerine taşınacağı konusunda güvence verebilmekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız, geniş araç filomuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile beraber müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde adreslerine ulaşabilmesi için gerekli önlemleri almaktayız. Ancak yine de beklenmedik durumlar sebebi ile doğabilecek hasarların telafisi için sigortalı nakliyat oldukça avantajlı bir çözüm olmaktadır.

Güvenilir ve Deneyimli Taşımacılık Hizmeti

Firmamız uzun yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Bu süreçte her geçen gün hizmet kalitesini iyileştirmeyi ve olası hasarları en aza indirecek önlemler almayı amaçlamaktadır. Ancak bazen engel olunamayacak, beklenmedik kazalar yaşanabilmektedir ve bu kazalar sonucunda eşyalar hasar alabilmektedir. Böyle durumlarda, eşyaların hasarlarının telafi edilmesi gerekmektedir. Ticari kaygılar ile hareket eden firmalar, müşterilerini mağdur etmekte ve hasarı karşılamamaktadırlar. Ancak güvenilir ve deneyimli nakliyat firmalarından biri olarak; müşterilerimizin bu süreçte mağdur olmalarını istememekte ve kendilerine sigortalı nakliye hizmetini sunmaktayız. Hasarlarını ve zararlarını firma olarak karşılamaktayız.

Uygun Ücretler İle Eskişehir Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterilerimiz için yeterince zorlayıcı olan taşınma sürecini maddi anlamda da onlar için kolay hale getirmeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz. Eskişehir sigortalı nakliyat ücretlerimizi oldukça uygun tutarak, her bütçeden müşterimizin bu hizmetten yararlanabilmesini sağlamaktayız. Hem maddi hem de manevi anlamda değer verdikleri eşyalarının güvende olduğunu ve beklenmedik bir kaza sonucunda doğabilecek hasarın da karşılanacağını bilen müşterilerimiz; taşınma sürecini daha rahat ve problemsiz şekilde halledebilmektedirler.