TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Ofis Taşımacılığı

Evden eve nakliyat hizmeti ile sektöre adım atan firmamız; ofis taşımacılığı hizmetini de uzun yıllardır yapmaktadır. Sektör içerisinde Eskişehir ofis taşımacılığı hizmeti veren çok firma olmadığı gibi profesyonel anlamda bu işi yapan firma sayısı da oldukça az olmaktadır. Ancak Zirve Nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmetini en güvenli ve kaliteli şekilde vermeye çalışmaktayız.

Müşterilerimizin eşyalarının mevcut ofislerinden yeni ofislerine nakliyesi sırasında hem eşyalara hem de çevreye zarar vermeden nakliye hizmetini gerçekleştirmeyi amaçlamaktayız. Bu süreçte deneyimimize ek olarak geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız da profesyonel hizmet vermemizde etkili olmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mevcut ofisini değiştirmek ya da bambaşka bir yere ofisini taşımak isteyen kişiler için taşınma süreci oldukça zorludur. Ofis içerisindeki eşyalar sayı olarak oldukça fazladır, kırılma veya bozulma tehlikesi olan eşyalar ağırlıktadır, elektronik ve değerli eşyalar ofis eşyalarını oluşturmaktadır. Dolayısı ile ofis taşımacılığında eşyaların herhangi bir zarar görmeden yeni ofise taşınabilmesi için doğru bir planlamanın yapılması ve dikkatli olunması gerekmektedir. Firmamız ise; müşterilerimize hem pratik hem de hızlı ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Eskişehir ofis taşımacılığında dikkat edilecek noktalara dikkat eden firmamız; taşınma sürecinin en başından sonuna kadar ofis sahiplerinin yanında olmaktadır. Ofis eşyalarının kırılmaması için gerekli önlemleri belirleyip buna göre taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Eşyaların doğru ambalajlar ve teknikler ile paketlenmesine dikkat edilmektedir. Ayrıca nakliye aracına yerleştirilirken de kırılma veya bozulma tehlikesi olan eşyalar özenli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Eskişehir Ofis Taşımacılığında Profesyonel Nakliye

Firmamız alanında senelerdir profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Deneyimli çalışanlarımız ve içinde bulunduğumuz çağa uygun ekipmanlarımız ile beraber ofis taşımacılığını yürütmekteyiz. Müşterilerimizin süreç içerisinde herhangi bir problem yaşamamaları ve yaşar iseler bu problemlerin çözülebilmesi için ekibimiz buna göre bir yaklaşım sergilemektedir. Herhangi bir zarar görmeden eşyaları yeni adreslerine ulaştırmaktadırlar. Bu süreçte ekibimiz müşterilerimize taşımacılığın daha hızlı ve pratik gerçekleşebilmesi için asansörlü nakliyat gibi hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerimizin eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşması için bir güvence istemeleri durumunda; firmamız Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde, eşyalarının herhangi bir hasar alması durumunda; firmamız ilgili hasarı karşılamaktadır. Müşterilerimiz için maddi veya manevi değeri olması fark etmeksizin, istedikleri eşyalarını sigortalatabilmeleri mümkün olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Eskişehir Ofis Taşımacılığı

Eskişehir ofis taşımacılığı ücretleri, oldukça özen gerektiren bir işlem olduğu için nakliye sektöründe pahalı olmaktadır. Ancak firmamız; uygun fiyat politikasını benimseyen bir firma olduğu için diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşımacılığında da uygun fiyatlar uygulamaktadır.

Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin ofislerinin tamamını veya birkaç parça eşyasını taşırken kendilerine uygun fiyatlar sunmaktayız. Net bir fiyat alabilmeleri için ise; ofislerinin bulunduğu kat, taşınacak eşya sayısı, eşyaların taşınacağı mesafe önemli olmaktadır.