TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Eşya Paketleme

Taşınma sürecinin hasarsız bir şekilde atlatılabilmesi için en çok dikkat edilmesi gereken nokta; eşya paketleme aşamasıdır. Bu aşamanın ise işinin ehli kişiler tarafından ustalık ile yapılması gerekmektedir. Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerinin problemsiz, kaygısız, hasarsız, hızlı ve güvenli şekilde geçmesini istediğimiz için paketleme aşamasından nakliye aşamasına kadar verdiğimiz hizmete aynı özeni göstermekteyiz. Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmakta ve müşterilerimizi dinleyerek onların isteklerine cevap verecek şekilde hizmet oluşturmaktayız.

Eşya Paketleme Hizmeti Gerekli Midir?

Taşınma süreci; eşyaların hazırlanması, paketlenmesi ve yeni adreslerine yerleştirilmesi ile beraber bir bütündür. Taşınma esnasında en çok önem verilen konulardan biri ise; eşyaların zarar görmemesidir. Eşyaların hasar almamasını sağlamak için ise; eşyaların doğru şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Eşya paketlemenin önemi ise; tam olarak bu noktada anlaşılmaktadır. Nakliye sürecinde eşyalarının herhangi bir şekilde hasar almasını istemeyenler, eşya paketleme konusunda bir profesyonelden destek almalıdırlar.

Firmamız; müşterilerimize talep etmeleri durumunda eşya paketleme hizmeti vermektedir. Bu süreçte demonte edilmesi gereken eşyaların önce demonte edilmesi ve yeni adrese taşındığında da montajının yapılması firmamızın sorumluluğunda olmaktadır. Aynı zamanda eşyaların doğru ambalajlar ile doğru tekniklerle paketlenmesi de firmamız çalışanlarının görevidir. Eşya paketleme işlemimiz ile müşterilerimize, eşyalarının herhangi bir hasar almadan yeni adrese ulaşacağını garanti etmekteyiz.

Deneyimli Ekip İle Eşya Paketleme Hizmeti

Uzman ve eşinin ehli kişilerden çalışan kadromuzu oluşturmaktayız. Eşyaların taşınırken herhangi bir şekilde hasar almaması için nasıl paketlenmesi gerektiğini ve bu paketleme işlemini gerçekleştirmek için gerekli ambalaj ve teknikleri bilen kişilerden oluşan bir ekibe sahip olmaktayız. Deneyimli ekip ile eşya paketleme hizmeti verirken, kullandığımız ambalaj veya diğer malzemeleri müşterilerimizden talep etmemekteyiz. Ekibimiz gerekli ekipmanları temin ettikten sonra müşterilerimizin adreslerine gitmektedir. Paketleme malzemelerinin temin edilip paketleme işleminin yapılmasının yanı sıra; eşyalar yeni adrese taşındıktan sonra paketlerin açılması aşamasında da ekibimiz rol oynamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile bu süreci müşterilerimiz için en rahat ve kolay hale getirmek amacı ile paketleme hizmeti vermekteyiz.

Eşya Paketleme Hizmetinin Ücretleri

Uygun fiyatlı eşya paketleme hizmeti sunmaktayız. Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye hizmetine ayırdıkları belirli bir bütçelerinin olduğunun farkında olmaktayız. Bu sebeple kendilerinin bu bütçeyi fazla aşmamak istemelerini de anlayışla karşılamaktayız. Ancak kendilerinin taşınma sürecini daha az stres ile daha rahat şekilde atlatabilmeleri için de buna göre hizmetler vermekteyiz. Bu sebeple eşya paketleme hizmetimizi de bütün müşterilerimizin faydalanabileceği şekilde fiyatlandırmaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz, en kaliteli paketleme hizmetini en uygun fiyat ile vermeyi amaçlamaktadır. Bu noktada müşterilerimizin bizimle iletişime geçerek paketleme hizmeti almak istediklerini söylemeleri yeterli olmaktadır. Öğrencisinden memuruna kadar her meslek grubuna uygun kişiselleştirilmiş fiyatları ekibimiz sunmaktadır.