TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliye firmalarının birçoğu ticari kaygılar ile hareket ederek getirisi daha az ve maliyeti daha fazla olan hizmetleri vermek istemeyebilmektedirler. Eskişehir Parça eşya taşıma da bu hizmetlerden biridir. İş gücü kullanıldığı halde yeterli karı elde edemediğini düşünen firmalar, müşterilerini mağdur edebilmektedirler. Ancak Zirve Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini temel alan bir hizmet anlayışı ile sektörde varlığımızı korumaktayız. Bu sebeple müşterilerimize parça eşya taşımacılığı hizmetini de sunmaktayız. Geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız, tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize nakliye hizmeti vermekteyiz. Fazla veya birkaç eşya fark etmeden müşterilerimize aynı hizmet kalitesini sunmaya çalışmaktayız.

Eskişehir Parça Eşya Taşımacılığı Nedir?

Bir evin, ofisin ya da odanın bütün eşyalarının değil de sadece birkaç parça eşyasının taşınması durumuna; parça eşya taşımacılığı denmektedir. Nakliye sektöründe bakıldığında; parça eşya taşıma konusunda sektörde bir boşluğun olduğu görülmektedir. Bütün eşyaları taşımak firmaların daha çok tercih ettiği bir durum olmaktadır. Eşya sayısının az olmasından dolayı eşya sahiplerinin taşıma işlemini yapması ise; fiziksel güçlerinin yeterli olmama ve eşyaların hasar alma ihtimali gibi sebeplerden dolayı riskli olabilmektedir.

Hızlı şekilde taşınmak isteyen ve parça eşya taşımacılığına ihtiyacı olan müşterilerimize firmamız hizmet vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarının sayısı fark etmeden, kendilerine aynı kalitede hizmet vererek eşyalarının güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Eskişehir Parça Eşya Taşımacılığının Önemi

Eskişehir Parça eşya taşımada kalite, eşyaların zarar görmemesi adına oldukça önemli olmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat sürecinde firmamız eşyaların sayısına bakmadan kaliteli hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu süreçte kullanılacak olan araçlar ve ekipmanlar parça eşya taşımacılığında da kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekir ise; sadece birkaç parça eşyası taşınacak olan ve dar merdivenli bir binanın yüksek katında bulunan müşterilerimizin eşyalarını asansörlü nakliye araçları ile taşımaktayız. Bu sayede eşyalarının veya çevrenin hasar almasını önlemekteyiz. Bu noktada taşınacak olan eşya sayısına bakmamaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının yerleştirilmesi, paketlenmesi, taşınması aşamasında da aynı hizmet kalitemizi sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Uygun Fiyatlı Eskişehir Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliye sektöründe parça eşya taşımacılığı maliyetli bir iş olarak görüldüğü için pek tercih edilmemektedir. Birçok nakliye firması, parça eşya taşımacılığı yapmadığını söylemektedir. Aynı zamanda bazıları da müşterilerinin bu hizmeti almaktan vazgeçmesi adına oldukça uçuk fiyatlar talep edebilmektedirler. Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin mağdur olmaması adına, parça eşya taşımacılığı için de kendilerine uygun fiyat sunmaktayız.

Eskişehir Parça eşya taşıma fiyatlarımız; her bütçeden bireyin ulaşabileceği şekilde ayarlanmaktadır. Müşterilerimiz eşyalarının mevcut adresini, taşınacak olan adresini, kaç parça eşyanın taşınacağını belirterek net bir fiyat öğrenebilmektedirler. Kendilerine tek bir fiyat sunulmaktadır ve nakliye sürecinde kendilerinden herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Öğrencisinden memuruna, memurundan emeklisine her meslek grubundan birey; parça eşya taşıma hizmeti için kendi fiyatını yaratabilmektedir.