TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Şehir İçi Nakliyat

Zirve Nakliyat olarak Eskişehir’de hizmet veren bir nakliye firması olmaktayız. Hem şehirler arası hem de Eskişehir şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşınma sürecinin müşterilerimiz açısından zorlayıcı olduğunun bilincinde olan bir firma olarak bu süreci müşterilerimiz için problemsiz hale getirmeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple müşterilerimize hızlı, pratik, kolay ve güvenilir hizmet garantisi sunmaktayız. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile her bütçeden bireyin nakliyat ihtiyacını karşılayabilmesini sağlamaktayız.

Geniş araç filomuz ile müşterilerimize çağımızın gereklilikleri doğrultusunda kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Araçlarımızın ve ekipmanlarımızın bakımlarını ise, düzenli aralıklarla yaptırmaktayız.

Eskişehir  Şehir İçi Nakliye Hizmetinde Dikkat Edilecek Noktalar

Eskişehir Şehir içi nakliyatta dikkat edilecek noktalar; hem çevre hem bina hem de eşyalar açısından büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple şehir içi nakliyat için taşımacılık firması seçiminde oldukça dikkatli olunması ve seçim yapılmadan önce referanslara göre bir firmanın belirlenmesi gerekmektedir. Şehir içerisinde verilecek olan nakliye hizmetinde; nakliye işleminin yapılacağı binada oturanların rahatsız edilmemesi, taşınacak olan eşyalara zarar verilmemesi, eşyaların yine herhangi bir yere zarar vermeden yeni adrese yerleştirilmesi, ayrıca bu süreçte trafik koşullarının da dikkate alınması gerekmektedir. Bu sayede nakliye esnasında hem eşyaların zarar görmesi hem de çevrenin bu durumdan olumsuz etkilenmesi engellenebilmektedir.

Şehir içi nakliye sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalara, firmamız da uyum sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimseyen firmamız; nakliye sektöründeki deneyimleri ile hizmet vermektedir. Bu da şehir içi nakliye hizmetinin daha kaliteli şekilde verilebilmesini sağlamaktadır.

İhtiyaçlar ve İstekler Doğrultusunda Şehir İçin Nakliyat

Taşınma sürecinin problemsiz geçebilmesi ve müşterilerimiz için stres yaratmaması için sürecin hızlı ve pratik olması gerekmektedir. Bunun için de taşınma için doğru yöntemlerin seçilmesi gerekmektedir. Bunu da ancak deneyimli ekiplerin yönettiği bir nakliye sürecinde sağlayabilmek mümkündür. Ayrıca ihtiyaca göre belirlenecek nakliye seçenekleri ile sürecin daha hızlı ve kolay olabilmesi mümkün olmaktadır. Beklenen hizmete göre nakliye işleminin gerçekleştirileceği yöntemler de belirlendiğinde, müşteri memnuniyetinin sağlanabileceği bir hizmet verilebilmesi mümkün olmaktadır.

Bu süreçte yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturan müşterilerimizin eşyalarının hasar görmemesi için önlem olarak asansörlü araçlar kullanmaktayız. Eşyalarının taşınacağı yeni adresleri henüz hazır olmayan müşterilerimiz için ise; eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Maddi veya manevi olarak oldukça değerli olan eşyaları taşınacak olan müşterilerimiz için ise; sigortalı nakliyat hizmeti verilebilmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını nasıl paketlemeleri gerektiğini bilmemeleri veya paketlemeye vakitlerinin olmaması durumunda ise; deneyimli ekibimiz eşya paketleme hizmeti vermektedir. Bütün eşyalarını değil de sadece birkaç parça eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimiz için ise; parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdiğimiz nakliye hizmetimiz ile taşımacılık hizmetini daha uygun fiyat ile alabilmelerini sağlamaktayız.