TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Asansörlü Nakliyat

Taşınma sürecinin müşterilerimiz için daha kolay geçmesi adına hizmet kalitemizi iyileştirmekte ve hizmet yelpazemizi de genişletmekteyiz. Eskişehir Asansörlü nakliyat hizmeti de müşterilerimizin daha güvenli hizmet alabilmeleri için verdiğimiz hizmetler içerisinde yer almaktadır. Zirve Nakliyat olarak hem Eskişehir içi hem de şehir dışı nakliyat hizmetlerimizde asansörlü nakliyat araçlarımızı kullanmaktayız. Araçlarımızın düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Hem çevreye zarar vermeden hem daha az iş gücü harcayarak hem de müşterilerimize daha uygun fiyat sunarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Eskişehir Asansörlü Taşıma Hizmetinin Önemi

Eskişehir asansörlü nakliyatın önemine bakıldığında; bazı binalar nakliye işleminin gerçekleştirilmesine uygun değillerdir. Yüksek katlı olmaları, dar merdivenlere sahip olmaları gibi durumlar; nakliye işleminin risksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini engelleyebilmektedir. Böyle durumlarda firmamız asansörlü nakliye araçları ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin eşyaları asansörlü nakliye araçlarına yüklenerek daha kısa süre içerisinde aşağıya indirilerek nakliye araçlarına yerleştirilebilmektedir. Bu sayede eşyaların binanın içerisinde çarpma sonucunda hasar görmesinin ve aynı zamanda binaya da hasar vermesinin önüne geçilebilmektedir. Aynı zamanda daha az iş gücü gerektiren bir nakliye yöntemidir. Ekiplerimizin yüksek katlardan ve dar merdivenlerden zorlanarak eşyaları aşağıya indirmek zorunda kalması önlenebilmektedir. Daha az fiziksel zorlanma ile daha az iş gücü harcanarak kısa süre içerisinde eşyalar aşağıya indirilebilmektedir.

Eskişehir Asansörlü Nakliyat Süreci Nasıldır?

Eskişehir Asansörlü taşıma yapmak için öncelikle binanın yüksekliğinin tespit edilmesi gerekmektedir. Asansörlü nakliye aracının paleti; binanın geniş penceresine, balkonuna veya terasına sabitlenmektedir. Eşyalar bu noktalardan palete yüklenmekte ve aşağıya indirilmektedir. Paletin sağlam bir şekilde doğru açı ile yerleştirilmesi oldukça önemlidir. Bunun için deneyimli bir ekip ile çalışan nakliye firmalarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Firmamızda çalışan ekibimizi, alanında uzman kişiler içerisinden seçmekteyiz. Gerekli araç ve ekipmanların kullanımlarına hakim olan bireyler ile çalışmaktayız. Ekibimiz binanın yüksekliği ne olursa olsun asansörlü araçlar ile taşıma işlemini yapabilmektedirler. Önemli olan doğru açı ile paleti yerleştirip sabitlemesinin yapılmasıdır.

Uygun Ücretler İle Eskişehir Asansörlü Taşımacılık

Eskişehir Asansörlü taşıma fiyatları; taşınacak olan eşya sayısına ve binanın kaçıncı katından eşyaların alınacağına göre farklılık gösterebilmektedir. Yüksek katlı binalardan asansörlü araçlar ile taşımacılık yapıldığında daha fazla risk oluşmaktadır ve dikkat gerekmektedir. Ancak Zirve Nakliyat olarak geniş araç filomuz, gerekli ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile beraber; bu riski en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Gerekli önlemleri alarak taşımacılık maliyetini düşürmekte ve bu sayede müşterilerimizin eşyalarını hem daha güvenli hem de daha uygun şekilde taşıyabilmelerini sağlamaktayız.

Her bütçeden müşterilerimizin asansörlü nakliye hizmeti alabilmesi adına uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz. Asansörlü taşımacılığı tercih edecek olan müşterilerimizin bunu belirtmesi ve ekibimizin de mevcut adres ile ilgili gerekli incelemeleri yapması durumunda; kendilerine net bir fiyat sunmaktayız. Fiyata onay vermeleri ile beraber uygun oldukları bir tarih ve saatte nakliye hizmetini vermekteyiz.