TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Hakkımızda

Zirve Nakliyat olarak uzun yıllardır Eskişehir’da nakliye hizmeti vermekteyiz. Eskişehir içi taşımacılık hizmeti verdiğimiz gibi aynı zamanda şehirler arası nakliye hizmeti de vermekteyiz. Eskişehir evden eve nakliye hizmeti vererek sektöre adım atan firmamız; günümüzde ofis taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Müşterilerimizden gelen olumlu ve olumsuz geri dönüşleri dikkate alarak hizmet kalitemizi daha da iyileştirmekteyiz. Bunun yanı sıra işletmemizi büyüterek bir depo sahibi olmaktayız. Müşterilerimizin henüz nakliyesini yapamayacakları eşyalarını bu depoda istedikleri süre boyunca muhafaza etmelerini sağlamaktayız. Taşınma sürecinin müşterilerimiz için zorlayıcı olduğunun farkında olarak, bu sürecin müşterilerimiz açısından daha da zorlaşmaması için buna göre önlemler almaktayız.

Nakliyede Güvenin Adresi

Nakliye firmalarının taşınma esnasında eşyaların hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için gerekli özeni göstermemeleri durumunda; taşınacak olan bireyler mağdur olabilmektedirler. Nakliye firmaları ile ilgili güven vermeyen birçok hikaye sebebi ile taşınacak olan bireyler nakliye firmalarına karşı oldukça önyargılı olabilmektedirler. Bu sebeple ciddi araştırmalar yapmadan bir nakliye firmasına güvenip de eşyalarını teslim etmemektedirler.

Uzun yıllardır hem şehir içi hem de Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız; sektördeki deneyimini arttıkça, referans olarak gösterebileceği daha çok sayıda müşteri biriktirdikçe yeni müşterilerimiz de bizi tercih etmeye başlamaktadırlar. Bu süreçte gelişen teknoloji ile beraber nakliye sektöründeki gelişimleri de takip etmekte ve bu gelişimlere göre verdiğimiz hizmet kalitesini arttırmaktayız. Gelişmiş nakliye araçları ve ekipmanları kullanmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının sayısına veya talep ettikleri hizmetin azlığına/çokluğuna bakmadan; hepsine güvenli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Uzman Kadro İle Nakliye Hizmeti

Deneyimli ekip ile taşımacılık hizmeti veren firmamız; hizmet amacını çalışanlarına da aşılamaktadır. Çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket ettiğimizin bilincinde olup buna göre müşterilerimize karşı güler yüzlü ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedirler.

Alanında uzman, genç, dinamik kişiler arasından ekibimizi oluşturmaktayız. Nakliye hizmeti alacak olan müşterilerimize yönlendirdiğimiz ekip içerisindeki kişilerin her biri farklı bir işlem konusunda uzmanlaşmış kişiler olmaktadır. Eşya paketleme, eşyaların asansörlü araçlara yerleştirilmesi, eşyaların nakliyesi, demonte ve monte konusunda yetkinliği olan çalışanlarımız ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir hasar almasının önüne geçebilmekteyiz.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Nakliye Hizmeti

Zirve Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetin tek bir kitleye değil de herkese hitap etmesini amaçlamaktayız. Bu süreçte ticari kaygılardan ziyade, müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutmaktayız. Her bütçeden bireyin Eskişehir uygun fiyatlı nakliye hizmeti almasını amaçlamaktayız. Hızlı, güvenli ve kolay nakliye hizmeti için bütün müşterilerimize aynı şartları sağlamakta ve bu şartlar doğrultusunda memnun ayrılabilecekleri bir nakliye hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar, talep ettikleri hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple müşterilerimiz aldıkları nakliye hizmetinin fiyatlarını kişiselleştirebilmektedirler. Net bir fiyat alabilmeleri için ise; talep ettikleri hizmeti ekibimize iletmeleri gerekmektedir.