TELEFON NUMARALARIMIZ

0545 455 55 72

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eskişehir evden eve nakliyat fiyatları

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eskişehir evden eve nakliyat fiyatları konusunda ön plana çıkmayı başarmış olan firmamızdan, Eskişehir nakliyat hizmetini uzun yıllardır hem Eskişehir sınırları içerisinde hem de Türkiye’deki diğer illere vermekteyiz. Müşterilerimizin 7/24 bizden nakliye hizmeti talep edebilmeleri ve bu hizmet ile ilgili sorularını, problemlerini iletebilmeleri mümkün olmaktadır. Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının hasarsız, hızlı ve güvenli şekilde eşyalarının yeni adreslerine taşınması için gerekli bütün önlemleri almayı amaçlamaktayız.

Firmamız sizlere sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet vermek amacıyla elinden geleni yaparak, profesyonelliği doğrultusunda stressiz bir eşya taşıma süreci yaşarsınız. Eskişehir evden eve nakliyat fiyatları denildiğinde vermiş olduğu harikulade hizmetler ile aynı zamanda ön planada çıkmaya devam etmektedir. Sizler de hemen bize ulaşarak hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin eşyalarını özenli bir şekilde taşımaktayız. Genç, dinamik ve alanında uzman bireylerden oluşturduğumuz kadromuz; müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre taşıma planlaması yaparak nakliye sürecini tamamlamaktadır.

Eskişehir Evden Eve Nakliyatta Seçilen Firmanın Önemi

Taşınma sürecinin iyi veya kötü, yorucu veya kolay geçmesi; çoğunlukla nakliye firmasına bağlı olan bir durumdur. Bu süreçte gerekli araç ve ekipmanlara sahip olmayan, tecrübesiz kişileri çalıştıran, müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmalar; nakliye sürecinin oldukça yorucu geçmesine sebebiyet verebilmektedirler. Taşınacak olan eşyalar problemsiz bir şekilde mevcut adreslerinden yeni adreslerine taşınamayabilmektedir. Bu noktada nakliyede firmanın önemi anlaşılmaktadır.

Firmamız seneler içerisinde verdiği hizmet ile kendisini kanıtlamış bir firma olarak, evden eve nakliyat konusunda sektörde kendisine bir yer edinmiş bulunmaktadır. Referans olarak gösterebileceğimiz ve daha önceden hizmet verdiğimiz müşterilerimizin güvenli hizmet anlayışımızı çevrelerine anlatmaları ile beraber büyüyen müşteri kitlemiz; müşterilerimizi mağdur etmeyeceğimizin bilincinde olmaktadır. Geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile beraber müşterilerimizin hem fiziksel hem de maddi olarak herhangi bir hasar almadan taşınma sürecini noktalamalarını sağlamaktayız.

Sağladığımız Eskişehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Zirve Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerini nasıl daha kolay hale getirebileceğimizi devamlı olarak düşünmekte ve hizmet yelpazemizi de buna göre genişletmekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizden gelen geri dönüşleri de dikkate almaktayız. Müşterilerimizin taşınma süreci içerisinde yapılması gereken işlemleri tespit ederek, bu işlemleri verdiğimiz hizmetlerin listesine eklemekteyiz. Evden eve nakliyede sunulan hizmetler ise aşağıdaki gibidir:

  • Eşyaların nakliye esnasında hasar almaması ve bu süreçte müşterilerimizin yorulmaması için eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyaların boyutlarına, ait oldukları odaya göre doğru teknikler ve ambalajlar ile paketlenmesini sağlamaktayız.
  • Özellikle dar merdivenli ve yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimizin eşyalarının hasarsız ve güvenli şekilde evlerinden çıkartılabilmesi için asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz. Balkonları, terasları veya geniş pencereleri aracılığı ile çıkartılan eşyaları daha hızlı şekilde nakliye araçlarına yerleştirilebilmektedir.
  • Eşyalarının taşınması gereken yeni adresleri henüz hazır olmayan müşterilerimize eşya depolama hizmeti vermekteyiz. İstedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımızda güvenle tutabilmektedirler. Sonrasında eşyalarının teslim edilmesini istedikleri adrese de eşyalarını taşıyabilmekteyiz.
  • Müşterilerimizin eşyalarının güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için bütün önlemleri almaktayız. Ancak aldığımız önlemlere rağmen müşterilerimizin eşyalarının beklenmedik bir hasar alması durumunda; sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanan müşterilerimizin eşyalarının aldığı hasarı karşılamaktayız. Müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir